530 020 070 530 020 080

RENOWACJA LAKIERU

W TOKA AUTO SPA renowacja lakieru odbywa się w jednym z trzech wariantów:

- nabłyszczenie lakieru: najprostsza wersja, dzięki której lakier zacznie się ładnie błyszczeć, a efekt utrzyma się nawet do 6 miesięcy. Czas wykonania usługi około 10 godzin.

- odświeżenie lakieru: dzieki tej usłudze, zostanie usunięte 50%-80% rys, lakier odzyska głębię, kolor i piękny połysk. Jest to najpopularniejszy z wariantów renowacji lakieru, który pozwala uzyskać doskonały efekt, za rozsądne pieniądze. Dodatkowo po wykonaniu usługi, zachęcamy do zabezpieczenia lakieru dowolną ochroną z naszej oferty, dzięki czemu łatwiej będzie utrzymać samochód przez długi czas, w odnowionym stanie. Czas wykonania usługi około 2 dni.

- korekta lakieru: pozwala na usunięcie nawet do 100% rys. Dzięki korekcie samochód wróci do stanu salonowego, lub nawet lepiej. Usługa ta dedykowana jest dla koneserów, klientów którzy nie uznają kompromisów. Po wykonaniu korekty, zalecane jest zabezpieczenie lakieru wielowarstwową powłoką ochronną Ceramic Pro Strong 9H. Czas wykonania uslugi od 3 dni.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij