530 020 070 530 020 080

Blacharstwo / Lakiernictwo

Lakiernictwo

   

W TOKA Auto Spa dysponujemy kompleksowo wyposażonym stanowiskiem przygotowania samochodu do naprawy (tzw. strefą przygotowawczą). Już od samego początku prac Państwa samochód oraz jego wnętrze jest więc odpowiednio zabezpieczony.


Najwyższa jakość lakierów


Pracujemy lakierami najwyższej jakości. Lakierowanie odbywa się w komorze bezpyłowej, dzięki czemu uzyskana powłoka lakiernicza jest wysokiej jakości. 


Nasz lakiernik (tak, od początku naszej działalności jest to ten sam gość :), to wykwalifikowany specjalista w zakresie naprawy i lakierowania samochodów, od kilkunastu lat dbający o spełnianie wymagań naszych najbardziej wymagających klientów.


Nasza firma wyróżnia się na tle innych:


• dbałością o każdy szczegół,


• idealnie dobranym kolorem,


• trwałością koloru,


• bardzo dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym, (tak, my naprawde stosujemy coś takiego jak podkład epoxydowy :)


• trwałością lakieru bezbarwnego (zapewniamy, że lakier po upływie dłuższego czasu nie odpadnie, ani nie zniszczy się),


• doskonałym zapleczem i sprzętem,


• wykwalifikowaną kadrą pracowników,


• lakierowanie odbywa się w osobnej komorze.


Pełna ochrona lakieru


Nasz autoryzowany serwis to zawsze gwarancja Twojego zadowolenia. Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe to usługi, do których wykonania wymagana jest wysoka precyzja i wiedza oraz stosowanie materiałów najwyższej jakości.


W naszej firmie do lakierowania samochodu wyznaczony jest jeden najbardziej doświadczony pracownik, a jego pomocnicy mają za zadanie pomagać mu w pracy i przygotować podłoże oraz rozmontować elementy samochodu. Nie zatrudniamy praktykantów ani uczniów. Nie ma więc obawy, że ktoś będzie się uczył na Twoim samochodzie :)


Obecnie w lakiernictwie dostęponych jest dużo różnych technologii, dlatego lakiernik powinien mieć swoją ulubioną, która pozwoli mu uzyskać idealny efekt dostosowany do potrzeb klienta. Najlepszym rozwiązaniem jest praca w tzw. systemie, czyli używanie materiałów pochodzących od jednego producenta. Pozwala to na uniknięcie różnego rodzaju problemów i wad lakierniczych, oraz daje gwarancję uzyskania powłoki lakierniczej najwyższej jakości.


W TOKA Auto Spa pracujemy wyłącznie na markowych produktach naszej Polskiej firmy NOVOL z jej topowej linii SPECTRAL. Zastosowanie systemu SPECTRAL pozwala nam, na osiągnięcie wysokiej jakości naprawy, na którą udzielamy gwarancji nawet do 5 lat !!!


Toka Lakiernictwo Samochodowe - Profesjonalna Ochrona Lakieru

 

 

 

 


Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij