530 020 070 530 020 080

DETAILING FELG

Koła w samochodzie to części, które najciężej jest utrzymać w czystosci. Błoto, kurz, brudna woda, opiłki i pył z klocków hamulcowych tworzą trudne do usunięcia zabrudzenia. Nawarstwianie brudu powoduje, że doczyszczenie felg w czasie zwykłego mycia samochodu staje sie niemożliwe.

Dzięki usłudze detailingu felg jesteśmy w stanie zaradzić temu problemowi.

Pierwszym etapem jest odpowiednie zabezpieczenie auta i demontaż kół.

Etap drugi to wstępne mycie usuwające lekkie zanieczyszczenia. Następnie, profesjonalna chemia do zadań specjalnych, usuwająca bardzo trudne zabrudzenia z klocków hamulcowych, smołe, starą taśmę dwustronną, stosowaną do klejenia odważników. Przy tej operacji trzeba uważać, aby przy okazji, nie usunąć potrzebnych odważników. Po dokładnym czyszczenieu czas na dokładne suczenie.

Trzeci etap to zabezpieczenie felg ochroną wybraną przez klienta. W zależności od preferencji koła możemy zabezpieczyć ceramiczną ochroną Ceramic Pro 9H, plus Ceramic Pro Light, ewentualnie kwarcową powłoką Cquartz lub woskiem RimWax.

Ostatni czwarty etap to motowanie kół do samochodu.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij