530 020 070 530 020 080

Lakiernictwo

   

W TOKA Auto Spa dysponujemy kompleksowo wyposażonym stanowiskiem przygotowania samochodu do naprawy (tzw. strefą przygotowawczą). Już od samego początku prac Państwa samochód oraz jego wnętrze jest więc odpowiednio zabezpieczony.


Najwyższa jakość lakierów


Dysponujemy lakierami najwyższej jakości. Lakiernictwo samochodowe odbywa się w komorze bezpyłowej, dzięki czemu uzyskana powłoka lakiernicza jest wysokiej jakości. Dlatego jeśli twoje auto potrzebuje naprawy lub renowacji, nie zwlekaj zapisz się do naszego salonu, wysokiej jakości naprawy lakiernicze sprawią, że przywrócimy auto do idealnego stanu.


Nasz lakiernik (tak, od początku naszej działalności jest to ten sam gość :), to wykwalifikowany specjalista w zakresie naprawy i lakiernictwa samochodów, od kilkunastu lat dbający o spełnianie wymagań najbardziej wymagających klientów.


Nasza firma wyróżnia się na tle innych:


• dbałością o każdy szczegół,


• idealnie dobranym kolorem,


• trwałością koloru,


• bardzo dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym,


• trwałością lakieru bezbarwnego (zapewniamy, że lakier po upływie dłuższego czasu nie odpadnie, ani nie zniszczy się),


• doskonałym zapleczem i sprzętem,


• wykwalifikowaną kadrą pracowników,


• lakierowanie odbywa się w osobnej komorze.


Pełna ochrona lakieru


Nasz autoryzowany serwis to zawsze gwarancja Twojego zadowolenia. Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe to usługi, do których wykonania wymagana jest wysoka precyzja i wiedza oraz stosowanie materiałów najwyższej jakości.


W naszej firmie do lakierowania samochodu wyznaczony jest najbardziej doświadczony pracownik, a jego pomocnicy mają za zadanie pomagać mu w pracy i przygotować podłoże czy rozmontować elementy samochodu. Nie zatrudniamy praktykantów ani uczniów, którzy nie maja odpowiedniego przeszkolenia i mogą popsuć całą karoserię samochodu.


Lakiernictwo samochodowe ma dużo różnych technologii, dlatego lakiernik powinien mieć swoją ulubioną lub dopasowywać rodzaj lakierowania i lakieru do potrzeb klienta. Najlepszym rozwiązaniem jest praca w tzw. systemie, czyli używanie materiałów pochodzących od jednego producenta. Pozwala to na uniknięcie różnego rodzaju problemów i wad lakierniczych, oraz daje gwarancję uzyskania powłoki lakierniczej najwyższej jakości.


W TOKA Auto Spa pracujemy wyłącznie na markowych produktach firmy NOVOL z jej topowej linii SPECTRAL. Zastosowanie systemu SPECTRAL pozwala nam, na osiągnięcie wysokiej jakości naprawy, na którą udzielamy gwarancji nawet do 5 lat !!!


Toka Lakiernictwo Samochodowe - Profesjonalna Ochrona Lakieru

 

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij