530 020 070 530 020 080

Mercedes C Klasa

Mercedes pochodzi z rynku pierwotnego. Stan jego lakieru był bardzo kiepski, co można zauważyć na zdjęciach. Obsidian Schwarz tak brzmi nazwa handlowa tego koloru, lecz wcale nie wyglądał jak czarny. Bardzo duże zmatowienie, szerek głębokich rys i defektów, powodował brak klarowności. Przez co ulec można było złudzeniu, iż  lakier ten nie do końca jest czarny, jak nazwa wskazuje. Po kilku dniach pracy i wielo etapowej korekcie efekt był oszałamiający. Lakier bezbarwny odzyskał swoją klarowność i dzięki temu samochód nabrał blasku, a kolor głębi, przez co wyeksponowane zostało ziarno w warstwie lakieru bazowego.

Dopełnieniem naszej ciężkiej pracy był płaszcz ochronny z Ceramic Pro Strong 9H + Ceramic Pro Light. Dzięki czemu w przyszłości dużo łatwiejsze będzie dbanie o piękny wygląd lakieru.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij