530 020 070 530 020 080

RENOWACJA REFLEKTORÓW

Po upływie czasu i przejechaniu dziesiątek tysięcy kilometrów, reflektory w naszych samochodach ulegają porysowaniu i zmatowieniu. Promienie słoneczne i chemia używana do pielęgnacji naszych czterech kółek, a także sposób mycia, działa niestety destruktywnie na poliwęglanowe klosze lamp. Zniszczone światła, w znacznym stopniu utrdniają widocznoś w czasie złej pogody, czy też w nocy. Wymiana często drogich lamp nie wchodzi w grę z powodów ekonomicznych.

Usługa renowacji pozwala na znaczą poprawę klarowności i przejrzystości, przeźroczystego poliwęglanowego szkła. Dużo więcej światła jest w stanie przedostać się przez klosz lampy, co za tym idzie widoczność jest lepsza. Przez co w bardzo dużym stopniu poprawia się nasze i innych bezpeieczeństwo na drodze.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij