530 020 070 530 020 080

SPAWANIE PLASTIKÓW

W dzisiejszych czasach dużo elementów wyposażenia samochodu takich jak zderzaki, spojlery, listwy, obudowy lusterek, boczki na drzwiach czy deski rozdzielcze zrobione są z tworzyw sztucznych. Poliwęglan, polipropylen, abs, polietylen, poliuretan, polichlorek winylu to tylko niektóre z nich.

Podzespoły wykonane z tworzyw sztucznych często ulegają zniszczeniu. Na szczęscie nie trzeba ich od razu wymieniać. Wiele uszkodzeń da się naprawić. Dzięki technice spawania, jesteśmy w stanie przywrócić funkcjonalność i poprawić estetykę uszkodzonych elementów.

Niestety nie wszystkie plastiki dają się spawać. Najważniejszą rzeczą jest idetyfikacja materiału z jakiego jest wykonany element. Dopiero wtedy możemy dobrac sposób jego naprawy.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij